شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه / حوادث / جزئیات حمله به دو روحانی در قم بهمن ۹۶

جزئیات حمله به دو روحانی در قم بهمن ۹۶

جزئیات جدید پرونده حمله به دو روحانی در قم بهمن ۹۶ +عکس و علت حادثه

آخرین اخبار از ماجرای فیلم آتش زدن ماشین و  حمله به دو آخوند در قم بهمن ۹۶

عکس و علت حادثه حمله به دو روحانی در قم 

جزئیات جدید پرونده حمله به دو روحانی در قم بهمن 96 +عکس و علت حادثه

جزئیات جدید پرونده حمله به دو روحانی در قم بهمن ۹۶ +عکس و علت حادثه

یک اراذل و اوباش به مردم در بلوار بهار قم حمله کرده و موجب مجروحیت دو طلبه شد عصر امروز یک فرد که تعادل روانی نداشت به چند روحانی در قم حمله و دو نفر از آنان را زخمی کرد.قصد این فرد ضارب ایجاد رعب و وحشت بود که دستگیر شده و در حال بازجویی است، این فرد با چاقو به روحانیان حمله ور شده و دو روحانی زخمی شدند

و همچنین یک پیکان را به آتش کشیده است خوشبختانه با اقدام به موقع نیروی انتظامی این ضارب دستگیر شده است گفتنی است، دو روحانی مضروب این حادثه در یکی از بیمارستان های قم بستری هستند و خوشبختانه حال عمومی آن ها مساعد است.

قضیه فیلم آتش زدن خودروی یک روحانی

وی در رابطه با آتش زدن خودرو توسط این متهم نیز گفت:

خودروی مذکور مربوط به خود متهم بوده که به دلیل توهم داشتن قصد داشته خود و ماشین را به آتش بکشد که در حین خودسوزی ماموران نیروی انتظامی مانع این اقدام شدند.بر اساس استعلام‌ های اولیه این فرد جزو اراذل اوباش نبوده و هیچ ارتباطی هم به اغتشاشات اخیر نداشته است.

مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم در گفتگو با میزان در رابطه با حمله یک فرد به دو آخوند در قم از شناسایی و دستگیری این فرد خبر داد.

بر اساس تحقیقات مقدماتی مشخص شده است که این فرد از اهالی و ساکنین استان قم نبوده و در زمان وقوع جرم به دلیل مصرف شیشه تعادل روحی و روانی نداشته است.خوشبختانه دو شهروند مضروب که روحانی بوده اند بلافاصله پس از این اتفاق به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان سرپایی قرار گرفتند.

منبع : خبرگزاری میزان

حمله به دو روحانی در قم بهمن ۹۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *